Дистанційне навчання 2023-2024

Відповідно до листа МОН України від 28 липня 2023 року №782 «Про початок навчального року під час воєнного стану в Україні», листа МОН України №1/12186-23 від 16.08.2023 року «Про організацію 2023/2024 навчального року в закладах загальної середньої освіти», рішень виконавчого комітету Перещепинської міської ради від 30.08.2023 № 183-199 «Про організацію освітнього процесу у 2023-2024 навчальному році», погодження голови райдержадміністрації-начальника районної військової адміністрації Михайла ВИШНЕВСЬКОГО, наказу відділу освіти Перещепинської міської ради №117-з від 01.09.2023 р. «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти Перещепинської міської ради в умовах воєнного стану» освітній процес в Голубівському ліцеї у 2023/2024 н.р. відбувається у дистанційному режимі з використанням технологій дистанційного навчання. Навчальні заняття відбуваються відповідно до розкладу у синхронному та асинхронному режимі. Навчальний заклад здійснює освітню діяльність з використанням  порталу «Нові знання» (електронні журнали та електронні щоденники).

Відповідно Розпорядження Перещепинської міської ради Новомосковського району Дніпропетровської області № 170 від 12.08.2022 року «Про визначення форми організації освітнього процесу у закладах освіти Перещепинської міської ради у 2022-2023 н.р.»(додається), наказу відділу освіти Перещепинської міської ради № 70 від 16.08.2022 року «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти Перещепинської міської ради в умовах воєнного стану», керуючись постановою КМУ від 24.06.2022 року № 711 «Про початок навчального року піл час дії правового режиму воєнного стану в Україні», листом МОН України №1/7322-22 від 30.06.2022 року «Про організацію 2022/2023 навчального року», Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», з метою створення безпечних умов для здійснення освітнього процесу та збереження життя  Голубівський ліцей та філії:Голубівська гімназія та Миролюбівська гімназія проводять навчальні заняття для учнів 1-11 класів у дистанційному режимі за допомогою  технологій дистанційного навчання з 01.09.2022 року.                                                                                                         Навчання проводиться у синхронному(онлайн конференції на платформі Zoom та асинхронному режимі у вигляді виконаннязавдань та самостійного опрацювання матеріалу на платформі Classroom.

ЯК ПРАЦЮЮТЬ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ:

• здійснюють освітній процес у дистанційному режимі;
  • оповіщують учасників освітнього процесу про межі поширення, наслідки, способи та методи захисту, а також дії у зоні можливої надзвичайної ситуації;
  • здійснюють заходи планів цивільного захисту на особливий період;
  • забезпечують захист учасників освітнього процесу, працівників і прилеглих територій, у разі потреби здійснюють евакуацію до безпечного місця.

ВИТЯГ З НАКАЗУ

ПЕРЕЩЕПИНСЬКА МІСЬКА РАДА

ГОЛУБІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ   ПЕРЕЩЕПИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

24.02.2022р.                                    с. Голубівка                            № 299

Про організацію освітнього процесу

з 24.02.2022 року

У зв’язку із введенням воєнного стану з 24.02.2022 року відповідно до Указу президента України № 64/2022, з метою збереження життя і здоров’я дітей та належної організації освітнього процесу,

НАКАЗУЮ:

1. Організувати освітній процес в Голубівському ліцеї,Голубівській гімназії, Миролюбівській гімназії з  року з використанням технологій дистанційного навчання з 24.02.2022 року.
  2. Учні 1-11 класів з 24.02.2022 року переводяться на дистанційну форму здобуття освіти.
  3. Учні 1-11 класів з 24.02.2022 року навчаються вдома за технологіями дистанційного навчання,за розкладом навчальних занять школи на 2021/2022 н.р.
  4. Провести інформаційну компанію серед учасників освітнього процесу щодо можливості використання електронних освітніх ресурсів для забезпечення неперервного навчання.

Директор____________________________Сергій СТОРОЖУК