ВВідділ освіти новомосковської райдержадміністра ції

Лекції ботаніка

Цікава ботаніка

Цікава зоологія

Цікава біологія

Флеш-додаток    «Шкала масштабів Всесвіту»

Сайт  «Класс!ная физика»

Інтерактивні вправи

Анімації фізичних явищ

Інтерактивні вправи

Уроки в Blender

Основи програмування Lazarus

Уроки інформатики

веб-сайт для дітей „Весела абетка”;

Дитяча література

Безпечний інтернет

Інститут обдарованої дитини

МатеМАТИКА

Підготовка до самостійних і контрольних робіт з математики, алгебри та геометрії

географія

«ГЕОГРАФІКА» - географічний портал

Онлайн карти світу

Карта забруднення води в Україні

Геофизические данные в реальном времени

Украинские Карпаты

українськА мова

Сайт "Віртуальний підручник з української літератури "Еврика!"

Українські твори з мови та літератури

англійСЬКА МОВА

Macmillan Publishers Ltd, або The Macmillan Group— приватне міжнародне книжкове видавництво, одне з найстаріших видавництв у світі. З 1999 року належить Georg von Holtzbrinck Publishing Group. Здійснює свою діяльність у понад 70 країнах світу і має офіси в 41 країні.

На цьому сайті зібрані матеріали для вивчення англійської мови в різних форматах.

Real EnglishСайт з уроками, статтями та відео. Є доступ і на російській мові.

Тренажер для поповнення словникового запасу з англійської мовиіз вправами з граматики та цікавими тестами.

Сайт надає змогу  вивчати англійську за допомогою пісень.

EngVid– це цілий портал вивчення англійської мови, який об’єднує серії відео від 8 різних викладачів. Вони разом, мабуть, вже відзняли відео на всі можливі і не можливі теми , які ви б тільки могли собі вигадати. Ці викладачі мають викладацький стаж понад 10 років і викладали у багатьох країнах світу, оберіть свого викладача по темпераменту та темам які вас цікавлять. Ось відео від одного з цих викладачів — Джеймса.

Це Дейв і він починав знімати свої відео, як уроки по Skype, але пізніше перейшов до більш розповсюдженого формату пояснення матеріалу біля дошки. Він британець  і знає як навчити російськомовних студентів англійської, адже 8 років викладав англійську в Росії.   На цьому каналіви знайдете відео розділені по рівнях, є окремі серії відео присвячених певним темам: phrasal verbs, idioms та інше. Регулярне оновлення каналу.

Тут навчають англійськоїза допомогою шоу. Новозеландка Сара коментує англійською свої пригоди, з субтитрами.