Історія школи

Історія нашої школи налічує уже сто років. У 1911 році  в Голубівці була побудована земська  початкова трьохрічна школа. Першими вчителями в ній були  чоловік і жінка Грабовські. Під час війни школу захопили  німці і майже зруйнували її. Після звільнення Голубівки в 1943 році силами односельчан її відбудували і відкрили чотири класи. З 1950 року  початкова школа стала семирічкою. Очолював її Чалий Йосип Сергійович. Після його виходу на пенсію директором школи була призначена Поданежна Катерина Григорівна. Після війни у школі працювали талановиті вчителі: Лях Г.К., Голуб Г.Д., учасники Великої Вітчизняної війни Рискаль О.А.. У 1961 – 1968, роках школа поповнилася молодими вчителями: Шматко Г.І., Лапко В,А., Борулько  О.А., Івченко В.К., Литвиненко І.В., Колєснік В.М. Наполегливо працюючи, вони підвищували рівень своєї майстерності і отримали вищу категорію. Одна з них, Колєснік В.М., стала відмінником освіти і наступним директором школи.Сьогодні школа має назву Голубівська ЗОШ І – ІІ ступенів. Очолює її Ковтун В.П.. У минулому році у наш колектив влилися молоді фахівці: Булава О.П., Ветрова О.О., Клименко Т.В. Всі вони мають вищу освіту. У цьому році в наш колектив прийшла досвідчений педагог, вчитель молодших класів, Кравченко І.О.У школі працюють вчителі вищої категорії  Горбач М.Й., Луценко А. А., та  вчителі , які мають звання «Старший вчитель»: Сторожук Н.О., Крайняк О.ВСучасні педагоги повинні не лише надати дітям знання та прищепити навички, але й  створити мотивацію до самоосвіти. В школі поняття якісної освіти немислиме без інформаційно – комунікативних технологій. Навчальний заклад має комп’ютерний клас і підключення до мережі Інтернету. Важливим фактором  збереження здоров’я дітей є  забезпечення їх  гарячим харчуванням. Ми прагнемо, щоб кожна дитина відчула піклування і турботу, навчалась у комфортних умовах, які намагаємось створювати спільними зусиллями. Разом з батьками ми робимо все можливе, щоб у нашій школі було затишно і тепло: класи укомплектовані новими меблями, підлога  має   леноліумове покриття, зроблено внутрішній туалет, у двох класах поставлені металопластикові вікна.Сучасна школа віддзеркалює всі процеси, які відбуваються  в українському  суспільстві, і педагоги нашої школи, виважені і мудрі, в усьому є взірцем для всоїх вихованців.